• Producent: ABARQS
  • Kategoria: Bieżnie
Bieżnia Abarqs BZ-42.M to wysokiej jakości, bieżnia elektryczna, dedykowana do użytkowania domowego. Bieżnia została wyekwipowana w progresywny komputer o bogatej funkcjonalności, solidny silnik o mocy 3 KM. Masażer I hantle w komplecie.

solidna budowa w połączeniu z dużą powierzchnią użytkową o rozmiarach 115 x 42 cm i nośnością (dopuszczalnym obciążeniem) do 130 kg, zagwarantuje maksymalny komfort ćwiczeń. W pamięci komputera zapisano 12 gotowych programów treningowych oraz program manualny, który umożliwia dopasowanie programu treningowego według własnych potrzeb.

wyświetlacz bieżni wyświetla wszelkie niezbędne podczas treningu dane takie jak: szybkość, przebyty dystans, czas, tętno, spalone kalorie i inne. Dopełniające atuty sprzętu to gniazdo do podłączenia słuchawek, port USB, czujniki tętna w uchwytach, wysoka prędkość maksymalna - 17 km/h, kółka transportowe.

Dzięki tym właściwościom, Bieżnia Abarqs BZ-42.Mstała się nad wyraz modnym modelem bieżni do domu.  • Bieżnia jest wyposażona w specjalne CS - Cushioning System (6szt) wkładki redukujące hałas i wstrząsy. Niski poziom hałasu gwarantuje także wysokiej klasy silnik. Bieżnia pracuje zatem cicho, dzięki temu znakomicie nadaje się do mieszkań.
  • Bieżnie pozostała doposażona o system składania do pionu oraz rolki transportowe ułatwiające jej przemieszczanie po zakończonym treningu.
  • Komputer, który wyświetla wszystkie cechy biegu, m.in.: dystans, czas, szybkość, tętno, spalone kalorie
  • Bieżnia oferuje 12 gotowych programów o przeróżnym stopniu innowacyjnia treningu.
  • Nasza bieżnia posiada kąta nachylenia pasa biegowego 3 stopniowy, który ustawisz manualnie - to kolejne mocne strony tej bieżni.
wymiar i waga:

waga: 55 kg
rozmiary opakowania: 31 x 72,5 x 155,5 cm.[wys x szer x dł]
waga z opakowaniem: 63 kg

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Bieżnie